Rolety rzymskie

rolety rzymskie – elegancka i perfekcyjna dekoracja okna to przede wszystkim roleta rzymska. Szyta pod indywidualne zamówienie klienta zaspokoi jego wszystkie potrzeby wykończenia wnętrza.
Tradycyjne żaluzje lub rolety coraz częściej zastępowane są przez rolety rzymskie. Funkcja rolety (czyli wygoda obsługi) oraz miękkość tkaniny nadającej wnętrzom przytulność - to już dwa powody, które zachęcają do zawieszenia rolet rzymskich w oknach. Taka dekoracja okien stanowi także niezastąpione przesłony, obok których brakuje miejsca na umieszczenie typowych zasłon. Inna zaleta to mniej zunifikowany, a bardziej od tradycyjnych rolet ozdobny, indywidualny wygląd. Tylko od naszej fantazji zależy, w ile fałd się złożą rolety rzymskie po podniesieniu i jak zostaną wykończone. Każdy sam może zdecydować, z jakiej tkaniny będą uszyte rolety - i to bez względu na to, czy będzie robił je sam, czy ich wykonanie zleci firmie specjalizującej się w wykonywaniu rolet.

image002

image003

image001

[/col]

[/row]

Kontakt

Wypełnij formularz aby się z nami skontaktować

Imię 
Email 
Numer telefonu 
Wiadomość 
Przepisz kod tadetydb Przepisz
    

Nasz adres

ATL
ul. Nawrot 80
90-046 Łódź
ATL
tel: 507 142 109
tel/fax: (042) 674 22 26
email ;  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Nasze społeczności