Rolety rzymskie

Szyjemy rolety rzymskie na indywidualne zamówienie Klienta. Oferujemy niepowtarzalne modele z miękkich tkanin, które nadają wnętrzom przytulności. Nasze rolety zdecydowanie różnią się od tradycyjnych osłon i mogą stanowić ciekawą alternatywę na dla typowych zasłon lub firan, w zależności od rodzaju i grubości materiału. Poza wysokimi walorami estetycznymi wyróżnia je także funkcjonalność.

Właściwości rolet rzymskich

• chronią pomieszczenia przed nadmiernym nasłonecznieniem i nagrzewaniem,

• podnoszą poziom prywatności w domu,

• znajdują zastosowanie zarówno przy małych, jak i dużych oknach,

• są wyposażone w wygodny łańcuszkowy mechanizm regulacji długości,

• są łatwe w czyszczeniu – można je swobodnie prać w pralce.

Gdzie zamontować rolety rzymskie?

Rolety rzymskie można zamontować wewnątrz budynku na ścianie lub suficie. W pierwszym przypadku istotna jest szerokość wnęki okiennej i wysokość jej górnej krawędzi od parapetu lub podłogi, z uwzględnieniem odpowiedniego zapasu. Do pomiaru wszerz należy dodać 10-20 cm, a do wartości wzdłuż 20-25 cm. W przypadku montażu rolet rzymskich na suficie istotna jest natomiast odległość górnej krawędzi wnęki od sufitu. Ważne jest, by mierzyła ona co najmniej 25 cm, ponieważ tylko wtedy unikniemy problemu z otwieraniem okna. Oferujemy Państwu także rolety rzymskie do bezpośredniego montażu na ramie okna. W celu ich instalacji należy określić szerokość szyby, z uwzględnieniem 2-4 cm zapasu i wysokość całego okna razem z ramą. Polecamy Państwu także rolety rzymskie zawieszane na karniszu, które dostępne są zarówno w wersji z kanałem, jak i na szelkach. Długość osłony uzależniona jest od odległości karnisza do parapetu. Szerokość rolety dopasowuje się natomiast do długości karnisza.

image002

image003

image001

rolety zymskie

rolety zymskie2

rolety zymskie3

rolety zymskie4

Kontakt

Wypełnij formularz aby się z nami skontaktować

Imię 
Email 
Numer telefonu 
Wiadomość 
Przepisz kod slbkhcai Przepisz
    

Nasz adres

ATL
ul. Nawrot 80
90-046 Łódź
ATL
tel: 507 142 109
tel/fax: (042) 674 22 26
email ;  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Nasze społeczności