Rolety rzymskie

Szyjemy rolety rzymskie na indywidualne zamówienie Klienta. Oferujemy niepowtarzalne modele z miękkich tkanin, które nadają wnętrzom przytulności. Nasze rolety zdecydowanie różnią się od tradycyjnych osłon i mogą stanowić ciekawą alternatywę na dla typowych zasłon lub firan, w zależności od rodzaju i grubości materiału. Poza wysokimi walorami estetycznymi wyróżnia je także funkcjonalność.

Właściwości rolet rzymskich

• chronią pomieszczenia przed nadmiernym nasłonecznieniem i nagrzewaniem,

• podnoszą poziom prywatności w domu,

• znajdują zastosowanie zarówno przy małych, jak i dużych oknach,

• są wyposażone w wygodny łańcuszkowy mechanizm regulacji długości,

• są łatwe w czyszczeniu – można je swobodnie prać w pralce.

Gdzie zamontować rolety rzymskie?

Rolety rzymskie można zamontować wewnątrz budynku na ścianie lub suficie. W pierwszym przypadku istotna jest szerokość wnęki okiennej i wysokość jej górnej krawędzi od parapetu lub podłogi, z uwzględnieniem odpowiedniego zapasu. Do pomiaru wszerz należy dodać 10-20 cm, a do wartości wzdłuż 20-25 cm. W przypadku montażu rolet rzymskich na suficie istotna jest natomiast odległość górnej krawędzi wnęki od sufitu. Ważne jest, by mierzyła ona co najmniej 25 cm, ponieważ tylko wtedy unikniemy problemu z otwieraniem okna. Oferujemy Państwu także rolety rzymskie do bezpośredniego montażu na ramie okna. W celu ich instalacji należy określić szerokość szyby, z uwzględnieniem 2-4 cm zapasu i wysokość całego okna razem z ramą. Polecamy Państwu także rolety rzymskie zawieszane na karniszu, które dostępne są zarówno w wersji z kanałem, jak i na szelkach. Długość osłony uzależniona jest od odległości karnisza do parapetu. Szerokość rolety dopasowuje się natomiast do długości karnisza.

image002

image003

image001

[/col]

[/row]

Kontakt

Wypełnij formularz aby się z nami skontaktować

Imię 
Email 
Numer telefonu 
Wiadomość 
Przepisz kod ncmrbpgf Przepisz
    

Nasz adres

ATL
ul. Nawrot 80
90-046 Łódź
ATL
tel: 507 142 109
tel/fax: (042) 674 22 26
email ;  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Nasze społeczności