BLOG

roleta dzień noc

Właściwe oświetlenie pomieszczenia to idealny sposób na jego optyczne powiększenie. Marzeniem każdego z nas jest słoneczne i przytulne mieszkanie. Jasne wnętrza są nie tylko bardziej przestronne, ale wydają się bardziej eleganckie. Idealnym rozwiązaniem jest wykorzystanie naturalnego światła, które jest najbardziej praktyczne i przyjemne dla oka. Jego natężenie można doskonale regulować, wykorzystując rolety dzień noc, które sprawdzą się nie tylko w kuchni, ale również w pokoju dziennym czy korytarzu.

żaluzje do biura

Podczas aranżacji przestrzeni biurowej nie można zapomnieć o odpowiednio dobranych żaluzjach, roletach lub innych osłonach okiennych, które gwarantują poczucie komfortu i wpływają na efektywność pracy. Dobrze dobrane osłony okien powinny nie tylko chronić przed nadmiernym nasłonecznieniem i nagrzewaniem się pomieszczeń, ale także stanowić spójną całość z wystrojem biura.

rzymskie

Rolety rzymskie zachwycają użytkowników ze względu na swoją bogatą funkcjonalność, ale także walory dekoracyjne. Można je z powodzeniem dopasować do potrzeb każdego wnętrza, zarówno budownictwa mieszkalnego, jak i biura. Ze względu na ich sposób układania się, pozwalają na skuteczne doświetlenie wnętrz lub przeciwnie, dodania mu intymnego charakteru. 

rolety

Obecnie coraz więcej osób decyduje się na zamontowanie rolet zewnętrznych, ponieważ charakteryzują się one wieloma korzyściami dla użytkowników. W przypadku, gdy za oknem świeci mocne słońce, rolety zewnętrzne zapewniają nam sympatyczny chłód. To rozwiązanie zimą pomaga również ograniczyć koszty związane z ogrzewaniem domu. Stanowią ochronę przed hałasem oraz włamaniem do domu.

żaluzje drewniane

Aranżacja okien to bardzo ważny element urządzania całego wnętrza. W nowoczesnych budynkach okna są coraz większe i często zajmują bardzo dużą powierzchnię ścian. Siłą rzeczy ich wpływ na to, jak odbieramy całe wnętrze, jest bardzo duży. Przy ozdabianiu okien mamy bardzo dużo możliwości. Możemy wybrać np. żaluzje drewniane, aluminiowe lub tak zwane verticale, czyli żaluzje pionowe. Wśród różnych opcji najbardziej interesujące wydają się żaluzje drewniane, ponieważ ze względu na swoją różnorodność oferują nam najwięcej możliwości.

Kontakt

Wypełnij formularz aby się z nami skontaktować

Imię 
Email 
Numer telefonu 
Wiadomość 
Przepisz kod ihfiyagw Przepisz
    

Nasz adres

ATL
ul. Nawrot 80
90-046 Łódź
ATL
tel: 507 142 109
tel/fax: (042) 674 22 26
email ;  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Nasze społeczności