Żaluzje drewniane - z cedru, dębu i drewna egzotycznego

Oferujemy Państwu żaluzje drewniane, które stanowią doskonale rozwiązanie do pomieszczeń w stylu klasycznym, eleganckim i rustykalny. Osłony te ocieplają surowe wnętrze, tworząc przytulny klimat. Żaluzje drewniane są produktem ekologicznym i charakteryzują się niepowtarzalnością, ze względu na unikatowość usłojenia surowca drzewnego. Ponadto stanowią skuteczną ochronę przed nasłonecznieniem. Żaluzje z drewna są niezwykle łatwe w pielęgnacji – wystarczy czyścić je przy użyciu suchej ściereczki, od czasu do czasu stosując preparaty do konserwacji.

Oferujemy żaluzje m.in.:

• z cedru – drewna lekkiego, a jednocześnie niezwykle trwałego, łatwego w obróbce,

• z dębu – drewna twardego i odpornego na kurczenie, nadającego się do zabarwienia i wyginania,

• z drewna egzotycznego – odpornego na wpływ zimnej temperatury i uszkodzenia mechaniczne, najlepiej radzącego sobie z wilgocią.

Na specjalne życzenie Klienta wykonujemy żaluzje także z innych rodzajów drewna. W naszej ofercie znajdą Państwo modele zarówno z ręcznym systemem opuszczania i podnoszenia, jak i sterowane automatycznie. W razie dodatkowych pytań bądź w celu złożenia zamówienia zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

Zastosowanie żaluzji drewnianych

Żaluzje drewniane znajdują zastosowanie wewnątrz budynków. Nadają się zarówno do pokoju dziennego, jak i sypialni – można je przymocować do ram okiennych, sufitu lub ściany. Zdecydowanie odradza się ich montaż np. na balkonie. Drewno jest bowiem czułe na wilgoć, ciepło i światło, pod których wpływem może się wyginać czy pleśnieć. Z tego samego powodu nie poleca się ich do stosowania w kuchniach czy łazienkach, chociaż w tym przypadku można jeszcze pokryć je lakierem ochronnym, który przedłuży żywotność żaluzji w niekorzystnych warunkach.

zaluzje drewniane 50

Kontakt

Wypełnij formularz aby się z nami skontaktować

Imię 
Email 
Numer telefonu 
Wiadomość 
Przepisz kod lxkoqmhp Przepisz
    

Nasz adres

ATL
ul. Nawrot 80
90-046 Łódź
ATL
tel: 507 142 109
tel/fax: (042) 674 22 26
email ;  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Nasze społeczności