Jakie żaluzje sprawdzą się w biurze?

Podczas aranżacji przestrzeni biurowej nie można zapomnieć o odpowiednio dobranych żaluzjach, roletach lub innych osłonach okiennych, które gwarantują poczucie komfortu i wpływają na efektywność pracy. Dobrze dobrane osłony okien powinny nie tylko chronić przed nadmiernym nasłonecznieniem i nagrzewaniem się pomieszczeń, ale także stanowić spójną całość z wystrojem biura.

Pionowe czy poziome - jakie żaluzje do biura?

Wybór rodzaju żaluzji, które zostaną zamontowane w biurze, może sprawiać problemy. W zależności od wielkości okien, wysokości pomieszczeń oraz indywidualnych potrzeb mamy do wyboru żaluzje pionowe (tzw. verticale) i poziome. W przestrzeni biurowej najczęściej spotkamy się z żaluzjami pionowymi, które gwarantują bezproblemowe użytkowanie i najlepiej sprawdzają się nie tylko w przypadku dużych, typowych dla biurowców okien, ale także szklanych ścian działowych. W przypadku standardowych okien bardzo dobrym wyborem będą tradycyjne żaluzje poziome, które odznaczają się równie wysoką funkcjonalnością i estetyką wykonania.

Jaki materiał żaluzji sprawdzi się najlepiej w biurze?

Wybór materiałów, z których powstają żaluzje, nie tylko do biura, jest dość duży. Możemy zdecydować się na wyjątkowo stylowe żaluzje drewniane, które podkreślają elegancki wystrój reprezentacyjnych pomieszczeń firmowych, niemal niezniszczalne i estetyczne żaluzje aluminiowe oraz żaluzje wykonane z odpornych na zabrudzenia tkanin, które cechują się uniwersalnym zastosowaniem. W przestrzeni biurowej m.in. w salach konferencyjnych doskonale sprawdzą się nowoczesne żaluzje z tkanin blackout (podobne do tkanin roletek materiałowych), które ułatwiają korzystanie ze sprzętu audiowizualnego nawet w bardzo nasłonecznionych pomieszczeniach.

Dokonując ostatecznego wyboru, warto wziąć pod uwagę zarówno wygląd, jak i funkcjonalność wybranych osłon okiennych. Żaluzje pionowe zapewniają skuteczną ochronę przed nadmiernym nasłonecznieniem, pozwalają na regulowanie dopływu stopnia oświetlenia pomieszczeń dzięki różnym ustawieniom położenia, a także są skutecznym sposobem na zapewnienie prywatności. Mogą być montowane na wiele różnych sposobów, więc lepiej niż żaluzje poziome sprawdzają się w pomieszczeniach o niestandardowych kształtach lub rozwiązaniach architektonicznych. Naszym Klientom służymy fachową poradą podczas wyboru osłon okiennych w celu ich dopasowania do indywidualnych potrzeb oraz wystroju pomieszczeń biurowych. Oferujemy najwyższej jakości osłony okienne, które idealnie wpasują się w przestrzeń każdego biura.

Kontakt

Wypełnij formularz aby się z nami skontaktować

Imię 
Email 
Numer telefonu 
Wiadomość 
Przepisz kod jqaljsja Przepisz
    

Nasz adres

ATL
ul. Nawrot 80
90-046 Łódź
ATL
tel: 507 142 109
tel/fax: (042) 674 22 26
email ;  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Nasze społeczności